Reklama
  • Wtorek, 31 stycznia (13:00)

    Edyta Górniak. Przeżyła tragiczne chwile

Piosenkarka przeżyła ogromny strach o zdrowie i życie swojego syna

Ostatnie dni to był dla Edyty Górniak (43) najtrudniejszy czas w życiu. Jeszcze nigdy tak się nie bała. Jej syn Allan (12) walczył o życie w szpitalu w Los Angeles, a ona sama niemalże odchodziła od zmysłów. „Zawieszona gdzieś w nieokreślonej przestrzeni nie wiem nawet, czy potrafię odczuwać cokolwiek poza cierpieniem mojego jedynego dziecka” – napisała w emocjonalnym wpisie na swoim profilu na Facebooku.

Odwołała udział w programie

Wszystko zaczęło się od zwykłego bólu brzucha. Edyta wezwała do syna (do ich domu w Los Angeles, gdzie od dwóch miesięcy mieszkają) lekarza, który zdiagnozował wirus i zalecił standardowe leczenie. Okazało się ono jednak bezskuteczne, a ból się nasilał.

Reklama

Wówczas gwiazda udała się z Allanem do szpitala, a tam okazało się, że to zapalenie wyrostka robaczkowego. Konieczna była natychmiastowa operacja, gdyż doszło już do pęknięcia wyrostka. Edyta nie opuszczała szpitala nawet na krok. Odwołała swój udział w nagraniu odcinka programu „Hit Hit Hurra!”, w którym jest jednym z jurorów. Zastąpiły ją piosenkarki Kayah i Kasia Kowalska.

„Dziękuję produkcji programu za pełną wyrozumiałość, a niezwykłym koleżankom ze sceny za szczerą chęć pomocy” – napisała Edyta na Facebooku. Po operacji wydawało się, że gwiazda i jej syn najgorsze mają już za sobą, ale wskutek rozlania wyrostka doszło do zakażenia organizmu, które zagrażało życiu Allana.

„Strach tego rozmiaru potrafi udźwignąć chyba tylko matka. Od ataku paniki i duszącego płaczu, przez zdrętwiałe z napięcia mięśnie, brak snu i przerażenie, dotarłam do ciszy. Trwam w niej” – wyznała Edyta na Facebooku, prosząc o modlitwę. Dwa dni później zaś napisała: „Dziś piękny dzień. Odłączamy ostatnią kroplówkę”.

I załączyła zdjęcie uśmiechniętego Allana. Wygląda więc na to, że najgorsze już za nimi.

Życie na gorąco

Zobacz również

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.