Reklama
  • Czwartek, 2 lutego (15:05)

    Edyta Górniak. Czy jej syn wreszcie spotka się z tatą?

Edyta Górniak (44) dowiedziała się o tym jako jedna z pierwszych. Wiadomość, że jej były mąż Dariusz K. (39) opuści warszawski areszt śledczy i będzie czekał na kolejną rozprawę w areszcie domowym, zastała ją w dalekim Los Angeles, kiedy bardzo chora leżała w łóżku i walczyła o odzyskanie głosu. Przez dobrych kilka dni nie dawały jej spokoju wątpliwości i pytania.

Jednym z nich jest to, czy Allan (12) powinien spotkać się z ojcem. Być może to jedyna okazja do spokojnej rozmowy przed ostatecznym osądzeniem muzyka, któremu za zabicie pod wpływem narkotyków kobiety na pasach grozi 7 lat więzienia.

Reklama

Chłopiec nie widział taty 2 i pół roku, za to czytał w gazetach masę artykułów, widział zdjęcia i nasłuchał się od kolegów w szkole o tym wypadku. To był jeden z powodów, dla których piosenkarka zdecydowała się na wyjazd z kraju.

Pani Edyta długo się zastanawiała, czy pozwolić na spotkanie ojca z synem. Radziła się nawet w tej sprawie mamy, Grażyny.

Sytuacja może być utrudniona przez konflikt z byłymi teściami, którzy domagali się widzeń z wnukiem i uzyskali je wyrokiem sądu. Allan znalazł się w trudnej sytuacji i zaczął unikać kontaktów z rodziną taty, choć lubił babcię, dziadka, prababcię i matkę chrzestną taty. To właśnie ta ostatnia wpłaciła za Dariusza K. poręczenie majątkowe i dzięki temu jest teraz na wolności.

Czy muzyk spotka się z synem? Z pewnością po takiej rozłące bardzo by tego chciał. A Edyta Górniak? Jak udało nam się dowiedzieć, zdecydowała, że zgodzi się, jeśli tylko chłopiec ją o to poprosi. Ale jednocześnie nie będzie go do tego zmuszać.

SG

Zobacz również

  • Uczestnicy pasterki w kościele pod wezwaniem Matki Bożej z Lourdes przy ulicy Wileńskiej na warszawskiej Pradze ze zdziwieniem oglądali się w kierunku chóru, słysząc głos Edyty Górniak... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.