Reklama
 • Środa, 19 października 2016 (08:00)

  W nowym domu w Krakowie mieszka od kilku miesięcy. Jest jednak zmuszona poszukać nowego. Dlaczego?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 11 października 2016 (15:05)

  Z Katarzyną Sowińską kilka lat temu były nierozłączne. Czy są w stanie odbudować dawną przyjaźń?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 4 października 2016 (15:00)

  Szum fal, spacery po ciepłym piasku, rozmowy. Edyta Górniak (43) cieszyła się na wakacje, które w tym roku postanowiła spędzić z mamą i z synem Allanem (12) nad morzem. Zależało jej, by wyjechać na co najmniej dwa tygodnie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 29 września 2016 (15:00)

  Na początku roku Edyta Górniak (43) niespodziewanie przeprowadziła się do Krakowa. Potem poinformowała, że z planowanej na ten rok płyty raczej nic nie będzie, bo producenci, którzy mieli się nią zająć, kompletnie zawiedli. Piosenkarka nie miała innego wyjścia i musiała się z tym faktem pogodzić. Wydawało się, że Górniak będzie musiała ten rok uznać za stracony. Gdy kilka dni temu pojawiły się jej zdjęcia z synem podczas pobytu w USA w Los Angeles, wydawało się, że zmęczona tegorocznymi niespo

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 27 września 2016 (13:00)

  Piosenkarka ma duże doświadczenie w jurorowaniu. Oceniała uczestników trzech edycji „The Voice of Poland” w TVP 2 i czterech edycji „Jak Oni śpiewają” w Polsacie.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 6 września 2016 (13:05)

  Edyta Górniak (43) ma powody do dumy. Wprawdzie jej 12-letniemu synowi do wyboru studiów został jeszcze czas, okazuje się jednak, że Allan ma już sprecyzowane plany. Chce się uczyć w jednej z najbardziej prestiżowych szkół artystycznych w Nowym Jorku – Juilliard School. W Warszawie chodził do prywatnej szkoły z wykładowym językiem francuskim. Po przeprowadzce do Krakowa, uczy się po angielsku. Ma muzyczny talent. Gra na perkusji, pianinie oraz śpiewa.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 2 września 2016 (15:05)

  Kiedy kilka tygodni temu Edyta Górniak (43) pojawiła się w szkole syna, Allana (12), na uroczystości z okazji zakończenia roku szkolnego, nie spodziewała się, że wśród występujących na scenie dzieci zobaczy własne. Allan w tajemnicy przed mamą trenował do występu i zaskoczył wszystkich wykonaniem jednej z piosenek Adele. – Zamarłam! Nigdy nie ćwiczył przy mnie, nie pytał o rady. Dopiero potem przyznał się, że śpiewa po kryjomu – powiedziała ucieszona piosenkarka. – Wiem, że bardzo lubi muzykę,

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 29 sierpnia 2016 (11:05)

  Allan w nowej szkole zyskał wielu przyjaciół z całego świata. Zdecydował też, że dalej będzie się uczył w Ameryce. Co na to jego mama?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Piątek, 26 sierpnia 2016 (13:05)

  Piosenkarka ani myśli zmuszać syna do spotkań z dziadkami ze strony ojca. Odwołała się więc od niekorzystnego wyroku. Czy obie strony konfliktu złożą broń i zaczną ze sobą rozmawiać bez złych emocji? Dla dobra Allana, który powinien mieć kontakt z dziadkami w rodzinnej atmosferze?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Czwartek, 18 sierpnia 2016 (13:05)

  Ponieważ sama nie ma prawa jazdy, gwiazda (43) i jej syn Allan (12) często korzystają z taksówek. Diwa nie zawsze jest jednak zadowolona z oferty korporacji świadczących usługi przewozowe. Specjalnie dla jedynaka zatrudniła więc szofera. Został nim zaufany sąsiad z podkrakowskiego osiedla, na którym mieszka piosenkarka. Za usługi dostaje 2 tys. zł pensji.

  Czytaj więcej Komentarzy:0